Prodej rodinného domu 935 m², pozemek 2 018 m² Sedlčany - Třebnice, 10 490 000 Kč


Sedlčany
Výmera: 935 m2
Karel Veverka
Telefón: +420 775 058 580
ID: 80

Lokalita: ČR

Druh: Rodinný dom

Mám záujem
Popis:

Celoročně obyvatelný a doslova kouzelný statek ze 17.století. Těmito slovy by se dala popsat tato jedinečná a vzrušující nabídka.
Nachází se v centru malebné obce Třebnice u Sedlčan, obklopen nedotčenou přírodou včetně několika vodních nádrží a rybníků.
Nemovitost se skládá: z velké kamenné budovy s připojenou garáží nebo dílnou, jejíž první podlaží se rozkládá na ploše cca 153m2, v současné době je rozděleno na 5+1. Okna nová, plastová.

Alternativně: díky stejně proporcionálnímu půdnímu prostoru se nabízejí i možnosti přestavby na další pokoje a zvětšení obytné části na dvojnásobek. Doprovodné budovy tvoří další budova podobné velikosti, jejíž část sloužila k rekreaci, bar čí herna a další stodoly. Celý objekt je konstrukčně pevný a vhodný k přestavbě například na ubytovací zařízení s malou restaurací. Všechny střechy jsou v dobrém stavu a budovy byly průběžně udržovány.

Objekt zajišťuje absolutní soukromí. Stačí jedna návštěva, abyste pocítili ten komfort.

Voda: ze studní i vodovodní přípojka, elektřina, bez kanalizace, septik s přepadem. Vytápění v hlavním prostoru je zajištěno plynem, který je dodáván z vlastní nádrže LPG (cca 2500 litrů). Topení i elektrické rozvody potřebují revizi.

Tato na trhu vzácná příležitost se nachází ve vlastním soukromém obezděném přístavu o rozloze 2018 m2. Ideální pro děti, rodiny a všechny, kteří mají rádi nestandardní nebo také nadstandardní bydlení.

Tato nemovitost nabízí mnoho možností využití: jako rodinný dům s investiční příležitostí s příjmem např. welness hotel či ubytování, svatby a jiné akce, rekreační bydlení pro náročné, nebo obnovení původního krásného statku s farmou. Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií.

TIP: u virtuální prohlídky jsou důležité tzv.hotspoty, tedy body na různých místech prohlídky, pře které se "dostanete ven".

Zajistíme Vám financování. Neváhejte a domluvte si prohlídku, těšíme se na Vás.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky