Prodej rodinného domu 405 m², pozemek 9 699 m² Kuřimské Jestřabí, okres Brno-venkov


Kuřimské Jestřabí, okres Brno-venkov
1 EUR
Výmera: 405 m2
Ing. Monika Russeggerová
Telefón: +420 733 525 123
ID: 50

Lokalita: ČR

Druh: Rodinný dom

Mám záujem
Popis:

Ve výhradní zastoupení majitele nabízíme k prodeji luxusní, stavebně unikátní venkovskou usedlost - vilu v absolutním soukromí. Vila je situována mimo okolní zástavbu a v okruhu 300 metrů se nenachází žádná sousední nemovitost. Okolní příroda se zde kloubí s nádhernými panoramaty na přilehlou krajinu a vytváří kouzelné místo pro spokojené žití.
Na oploceném pozemku (9.699 m2) se vedle samotné luxusní vily nachází také altán s vlastní kuchyní, krbem, udírnou a žulovou deskou na přípravu jídla. Dále je zde 2x dvojgaráž (z čehož je v jedné velký prostor s kulečníkem, stolním fotbálkem, tenisem, šipkami a půdou pro přespání, druhá garáž umožňuje přístup do vily). U hlavní brány se nachází další garáž pro jedno vozidlo, kryté garážové stání a sklípek.

Celá vila je dispozičně promyšlena do posledního detailu a vystavěna z kvalitních materiálů. Hned po vchodu do vily se před námi rozvine vzdušná, otevřená dispozice všech třech nadzemních podlaží, které dominují ručně otesávané trámy. Kuchyně, jídelna, zimní zahrada, venkovní posezení na dvoře a altánku tvoří velmi příjemnou zónu pro trávení času s rodinou nebo pro pořádání oslav. Dále je zde pracovna s hlavní ložnicí, ke které náleží vlastní prostorná koupelna. V bočním křídle domu jsou dvě šatny a technické místnosti, skýtající kvalitní zázemí domu. Tímto křídlem se dá projít buďto na zadní dvorek nebo přilehlou dvojgaráží k hlavní příjezdové bráně.

Ve 2.NP jsou další tři pokoje, z čehož jeden s vlastní koupelnou a klimatizační jednotkou. Dále je zde samostatná bytová jednotka se šatnou a krásnou prostornou koupelnou. K této bytové jednotce lze zřídit samostatný vchod pro pohodlné dvougenerační bydlení. 3.NP je přístupné dvěma schodišti a nabízí kouzelný pokoj k přespání a půdní prostor k ukládání věcí.
Dům byl zkolaudován v roce 2006. Je zde celkem 60 panelů fotovoltaické elektrárny, 4 solární panely sloužící k ohřevu vody a tepelné čerpadlo s plošným zemním kolektorem. K dispozici je 100 metrů hluboký vrt. Na pozemku je vlastní čistička odpadu. Kamerový systém v celém objektu uvnitř i venku (26 kamer). K dispozici zavlažování + kapénková závlaha. Všude v domě kde se nachází dlažba je podlahové vytápění (včetně teras). Na střeše je Alpská římská taška. Na terase se nachází venkovní vířivka a dominantou obývacího pokoje jsou krbová kamna. Nemovitost je vybavena spotřebiči Miele, Liebherr a Siemens.
Kuřimské Jestřabí je malebná vesnička 5 km západně od Tišnova, ve kterém se nachází kompletní občanská vybavenost a autobusové spojení s Brnem. Cesta do Brna autem je možná jak přes Tišnov, tak opačným směrem přes Velkou Bíteš v době do 40 minut. Obcí projíždí pravidelná autobusová linka.

Tato honosná vila s rozlehlými pozemky je dispozičně promyšlena do posledního detailu a je správným reprezentantem luxusního bydlení. Nemovitost je vhodná pro každého, kdo hledá spojení luxusního bydlení v přírodě s absolutním soukromí. Pro kompletní informace neváhejte kontaktovat makléře uvedeného u inzerátu.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky