Poľnohospodárská usadlosť s domom pri Slapskej priehrade, 3231 m2


Chotilsko - Smilovice, okres Příbram Chotilsko
1 EUR
Výmera: 3231 m2
Pavlína Bolfová
Telefón: +420 724 292 692
ID: 90

Lokalita: ČR

Druh: Rodinný dom, Poľnohospodárská usadlosť

Mám záujem
Popis:

Nabízím k prodeji bývalou zemědělskou usedlost ve Smilovicích na poloostrově, pár desítek metrů od Žraločí zátoky Slapské přehrady. Usedlost tvoří 4 nemovitosti a velký společný zatravněný dvůr a nabízí ničím nerušené soukromí a klid. Je vhodná buď pro větší rodinu anebo k přebudování na penzion s občerstvením, které zde několik let fungovalo a bylo velmi oblíbené. Jedná se také o skvělé místo pro pořádání svatebních obřadů přímo pod stoletými lípami na dvoře anebo na pláži u vody a s hostinou v prostorné roubené stodole.

Je zde stavení s bytem 3+1 s obytnou plochou 110 m2 a volnou půdou vhodnou k vestavbě další bytové jednotky. Dále velká roubená stodola s prostornou letní kuchyní a posezením pro 20 - 50 lidí a další dvě hospodářské budovy ideální k přestavbě na apartmány. V jedné z budov je zařízený lokál s výčepem a kapacitou pro ca 25 lidí. Majitel zde pořádal svatby nebo koncerty až pro 150 lidí. Je zde také sklípek pro archivaci vín. Rozlehlý dvůr je zatravněný s houpačkami pro děti a dostatečným prostorem pro vybudování bazénu anebo dalšího posezení pro případné hosty.

Obytný dům má ústřední topení a je vytápěný kotlem na pelety se zásobníkem, je napojený na vodovod a má vlastní novou čističku odpadních vod. Vedle domu je přístavba s kotelnou a toaletami pro hosty. Na pozemku může parkovat několik aut a má i zastřešené stání pro 2 vozy. Dvůr je oplocený a má dva vjezdy z obecní a soukromé komunikace. Majitel zde několik let provozoval občerstvení hojně využívané hosty blízkého školícího a rekreačního zařízení Ministerstva financí, které má ubytovací kapacitu až 250 hostů a díky odlehlé lokalitě návštěvníci nemají kromě sportu a návštěvy lesa žádné další vyžití. Jedná se tak o skvělou podnikatelskou příležitost s jistým celoročním příjmem. V případě zřízení penzionu mají hosté možnost navštěvovat 5 min. vzdálenou pláž na břehu Slapské přehrady vhodnou i pro malé děti nebo k rybaření. Po pár minutách chůze na druhou stranu poloostrova dorazíte do Žraločí zátoky, kde kotví hausbóty. Na poloostrově je pouze několik soukromých chat a většina pozemků zde patří státu. Proto je tu daleko větší klid a soukromí než ve většině rekreačních lokalit na břehu Slapské přehrady. Doporučuji prohlídku!

Cena: 19 990 000 Kč

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky