Predaj bytového domu 1400 m2 Rakovník


Rakovník Slabce
1 EUR
Výmera: 1400 m2
jiri.beranek@ippinvest.cz
Telefón: 0420608 384 263
ID: 87
Aktualizované: 31.01.2022

Lokalita: ČR

Druh: Priestory na podnikanie

Mám záujem
Popis:

Prodej činžovního domu 1 400 m² Slabce, okres Rakovník 4 900 000 Kč (3 500 Kč za m²)

V rámci výkonu zástavního práva nabízíme v elektronické dražbě konané dne 1.3.2022 v 11.00 k prodeji budovu v obci Slabce, č.p. 130. Bližší informace o dražbě, podmínkách, registraci, prohlídkách, smlouvách, znalecký posudek ap., najdete na naší webové stránce, menu Dražby, inzerát Dům Slabce, případně rovnou na adrese www.ippdrazby.cz. Podrobné informace o nemovitosti naleznete ve znaleckém posudku na stejném místě, stejně jako veškeré další dokumenty k dražbě.
Popis nemovitosti: Objekt z roku cca 1955 sloužil jako administrativní budova s vlastní závodní jídelnou, kantýnou, mnoha kancelářemi a vlastní kotelnou. Objekt je určen k rekonstrukci a je vhodný pro bytové jednotky, kanceláře, výrobní prostory nebo jako ubytovna. Budova má 3 patra, je celá podsklepená a má podkroví. Vnitřní uspořádání je na každém patře formou centrální chodby s jednotlivými místnostmi do stran. Předmětem dražby jsou i rozsáhlé pozemky přiléhající k budově, na nichž je možno vybudovat např. parkoviště. Budova je dlouhodobě nevyužívaná, nemá topení. Stavebně-technický stav je však bez větších závad. Vlastník má zpracovaný projekt na zřízení ubytovny. Městys Slabce leží v okrese Rakovník na okraji CHKO Křivoklátsko. Vzdálenosti: Praha 50 km, Rakovník 15 km.

Na nemovitosti je zástavní právo smluvní, viz část C aktuálního LV - uvedené omezení vlastnických práv bude prodejem zrušeno (nový majitel nabyde nemovitost bez omezení vlastnických práv).

V případě, že z důvodů na straně původního vlastníka nebude předání možné, nebude prodávající strana vázána povinností předat nemovitost kupující straně, ani nebude realizovat fyzické předání nemovitosti.

Pro další informace čtěte dokumenty zveřejněné u toho inzerátu o dražbě.

Upozornění: Prohlídky nemovitosti nejsou realizovány. Obhlídka nemovitosti se uskuteční v termínu 3.2.2022 a 15.2.2022 vždy v 11.00.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky