Predaj ubytovacieho zariadenia 3 000 m² Luže - Košumberk, okres Chrudim 25 000 000 Kč (8 333 Kč za m²)


Luže - Košumberk, okres Chrudim Luže - Košumberk
1 EUR
Výmera: 3000 m2
ID: 92

Lokalita: ČR

Druh: Penzión

Popis:

Jedinečná příležitost pro Vás!
Exkluzivně Vám zprostředkujeme možnou koupi nemovité kulturní památky, souboru nemovitostí o užitné ploše 3000m2, na pozemcích o celkové rozloze 4.000m2 (z toho 2.279m2 plocha zahrad a nádvoří bez zastavěné plochy) na okraji města Luže v areálu hradu Košumberk.

Jedná se o čtyři objekty z 16.-19. století, pivovaru hradu Košumberk.

Objekt 1: Zrekonstruovaný objekt varny a obytné části pivovaru, zkolaudován jako rodinný dům, nyní používán jako objekt k ubytování – penzion, oblíbený pro realizaci oslav a svateb ve stylovém prostředí a duchu raného novověku. .

V přízemí penzionu se nachází 2 byty 3+kk (65 a 84 m2). Jeden s kachlovým krbem a druhý je stylově rekonstruovaný původní byt sládka pivovaru s vlastní pavlačí. Celé podkroví slouží k ubytování v 8 luxusních pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením.
Penzion je propojen s varnou pivovaru krásnou, průchozí, vybavenou hodovní síní, z pivovaru je pak přístup do další, větší, rovněž vybavené hodovní síně. K dispozici je pak i samostatná velká restaurace s vlastní kuchyní.

Penzion je k pivovaru průchozí, k dispozici jsou však i samostatné vchody z ulice. Restaurace má též samostatný vchod z ulice a zároveň je zde i vchod na zahradu s venkovním krytým posezením.

K objektu penzionu a pivovaru náleží i rozlehlá zahrada o celkové velikosti 1770m2.

 Objekt 2: Bývalá sladovna se sušárnou chmele s věží, která je částečně připravena k dostavbě druhé části penzionu (nutno vidět).

Objekt 3: Letní restaurace s venkovním posezením.

 

Objekt 4: Posledním objektem z r. 1869 je prostor někdejších ležáckých sklepů se stodolou a prostory bývalé lahvárny s nákladovou rampou.

 Objekty jsou připojeny na kanalizaci, dálkový vodovod, el. vedení, na sousedním obecním pozemku je možné připojení na plynovod, v areálu jsou zachytávány dešťové vody do rezervoárů o objemu cca 35 m3.

Po rekonstrukci jsou všechny střechy i většina vnějších plášťů a oplocení.

 Objekty téměř sousedí s Hamzovou odbornou rehabilitační léčebnou pro děti a dospělé.

 Vaše dotazy rádi zodpovíme.

 Sjednání prohlídky je možné výhradně prostřednictvím naší realitní kanceláře.

 Vlastník objektu nebude realizovat prohlídky se zájemci, kteří objekt navštíví bez sjednaného termínu v naší kanceláři, ani nebude poskytovat žádné informace.

Prohlídky je nutné sjednat předem.

 Prodej ubytovacího zařízení 3 000 m² Luže - Košumberk, okres Chrudim
25 000 000 Kč (8 333 Kč za m²)

FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky