Rodinný dom. Horní Libchavě u České Lípy.


Horní Libchavě u České Lípy.
240000 EUR
Výmera: 214 m2
Telefón: +420 724 477 115
ID: 77

Lokalita: ČR

Druh: Rodinný dom

Mám záujem
Popis:

Hledáte komfortní bydlení na Českolipsku mimo město? Potřebujete vedle rodinného domu a prostorné zahrady ještě další objekt např. pro podnikání? Potom bych Vám rád představil rodinný dům v Horní Libchavě, která leží asi 4 km na severozápad od České Lípy.
Jedná se o prostorný rodinný dům o dispozici 5+1 s garáží a vnějšími rozměry 10,5 x 12,7 m postavený v roce 2006 s velkorysou zahradou a bazénem. Vedle domu stojí samostatná stavba s vnějšími rozměry 10 x 17 m, která nyní slouží jako prostor pro podnikání. Může však sloužit i pro jiné účely, které souvisí s koníčky či potřebami aktivní rodiny, ale zároveň může být pronajímána a přinášet Vám pravidelný výnos z nájemného. Celková výměra pozemku je 2.737 m2.

Stavba domu byla realizována v roce 2006 a je ve velmi dobrém a udržovaném stavu, je napojena na vodovod, kanalizaci a elektřinu. Dům je zateplen a vytápěn elektrokotlem s podlahovým vytápěním v přízemí. V obývacím pokoji je krb na dřevo s výměníkem tepla s možností vytápění celého domu. Zahrada pak nabízí velkorysý prostor pro odpočinek, rodinné aktivity, zahradničení a je zde dostatek místa i pro vaše domácí mazlíčky. Obrovskou výhodou je nadstandardní soukromí bez přímých sousedů. Samostatný vjezd z postranní komunikace umožňuje vynikající dostupnost pro vozidla a zároveň je zde dostatek parkovacích ploch. Atraktivní lokalita Horní Libchavy v těsné blízkosti okresního města je zajisté podstatným atributem této nabídky.

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám. Budeme se těšit na setkání s Vámi v Horní Libchavě u České Lípy.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky