Varšava predaj 2. izbového bytu na prestížnom a obľúbenom sídlisku, za 850.000 Zlt.


Poľsko - Waršawa Kaliny Jendrušik 7
212500 EUR
Výmera: 54 m2
Ľudovít Kravár
Telefón: 0907 773 013
ID: 103

Lokalita: Zahraničie

Druh: 2 - izbový byt

Mám záujem
Popis:

Hľadáte byt vo výbornej lokalite, no za atraktívnu cenu? Ceníte si pohodlie, no zároveň vám záleží na blízkosti zelených plôch, kde sa môžete nadýchnuť a oddať sa obľúbeným  outdoorovým  aktivitám? Možno chcete bývať na prestížnom a obľúbenom sídlisku, kde sa vy a vaši blízki budete cítiť bezpečne?

54 m2 byt na prvom poschodí bloku č.7 na ul. Kaliny Jędrusik na modernom sídlisku Żoliborz Artyczny je miestom, ktoré splní vaše očakávania! Tu máte všetko, čo potrebujete, na dosah ruky!

K šťastiu stačí málo !
Príjemný na pohľad, veľmi zaujímavo dispozične riešený a zároveň funkčný byt 53,72 m2 v sebe spája predsieň 6,78 m2, z ktorej ideme priamo na 7,31 m2, samostatnú kuchyňu s oknom, kúpeľňu 5,75 m2 so sprchovým kútom. a spálňa 11,08 m2 s oknami s výhľadom do tichého dvora. Najväčšou výhodou bytu je priestranná 20,56 m2 obývačka, vedľa ktorej je balkón 3,95 m2 s výhľadom do zelene.

Interiéry, v ktorých sa budete cítiť pohodlne
Byt je ladený do svetlých farieb, vďaka čomu je mimoriadne priateľský a teplý - biele steny, béžové obklady s geometrickými detailmi v kúpeľni alebo svetlé panely na podlahách vytvárajú ucelenú kompozíciu. V kuchyni je vstavaný nábytok a všetky potrebné domáce spotrebiče. Celé si to vyžaduje len osvieženie a drobné opravy a väčšina zariadenia zostáva na mieste, čo umožňuje bývať v byte takmer okamžite.

Byt na sídlisku snov - Żoliborz Artyczny
Tento byt sa nachádza v budove z roku 2018 na mimoriadne udržiavanom, uzavretom sídlisku a je skutočným klenotom pre single, mladú rodinu alebo pár, ktorý hľadá priateľský priestor pre pokojný život v hlavnom meste. Vďaka polohe je všetko potrebné na dosah (v okolí je množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodov, služieb, v okolí školy, jasle a škôlky) a zároveň sa tu môžete cítiť bezpečne. Usadlosť Żoliborz Artyczny má monitorovanie a bezpečnosť, sú tu pohodlné brány a motoristi si môžu kúpiť parkovacie miesto v podzemnej garáži (cena 45 000 PLN).

Odkiaľ pochádza fenomén Żoliborz Artistic?
Toto miesto zaujme svojím jedinečným konceptom a inšpiráciou pre jeho vznik boli bývalí obyvatelia Żoliborzu - umelci, ktorých mená nájdete v názvoch ulíc a na krásnych pamätných tabuliach s ich vyobrazeniami na budovách. Pozemok (vrátane bloku, kde sa byt nachádza) postavil uznávaný developer Dom Development - ponúka množstvo zelene, početné ihriská, skvelú infraštruktúru a idylický ráz. Nehnuteľnosť na tejto adrese je teda ponukou pre tých, ktorí chcú bývať na tichom mieste s dušou.

Żoliborz – štvrť, ktorú si nemožno nezamilovať
Štvrť Żoliborz plná zelene a plná atrakcií pre aktívnych ľudí je jedinečnou možnosťou pre každého, kto má rád mesto, ale má rád aj kontakt s prírodou. V okolí sídliska nie je núdza o zelené plochy a miesta na športovanie - v blízkosti je Las na Kole, telocvičňa Zdrofit, jazdecký klub. Výborná komunikácia vám umožní dostať sa na akékoľvek miesto vo Varšave - najbližšia zastávka verejnej dopravy sa nachádza na sídlisku, neďaleko je aj železničná stanica Warszawa Powązki.

Sumarizácia:
• Bezpečné a obľúbené sídlisko Żoliborz Artyczny.

• Výborná infraštruktúra - všade blízko!

• Zeleň obklopujúca túto krásnu varšavskú štvrť.

• Pohodlná plocha bytu takmer 54 m2, dokončená v príjemnom štýle.

• A to všetko za veľmi atraktívnu cenu…

Skrátka: PERFEKTNÉ!

Splňte si svoje sny a sny svojich blízkych a postavte si spoločne hniezdo v idylickej scenérii Żoliborzu!
Obhliadky sú možné priamo s maklérom z  realitnej kancelárie REMAX Warszawa.

Cena je uvedená v názve inzerátu.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky