Na Spiši predaj budovy o rozlohe viac ako 500 m2 s veľkým pozemkom za cenu bytu v Bratislave.


Čierna hora
140000 EUR
Výmera: 10200 m2
Ludovít Kravár
Telefón: 0907 773 013
ID: 96

Lokalita: Košice , Poprad

Druh: Priestory na podnikanie, Polosamota, Ubytovacie objekty

Mám záujem
Popis:

Porovnajte si investície v Bratislave a v Čiernej hore v krásnom prostredí pri  Nálepkove. Cenový rozdiel je zjavný na prvý pohľad. V oblasti Čierna hora ponúkame nehnuteľnosti na predaj od 65.000 do 140.000 €. Nehnuteľnosti sa nachádzajú na polosamote v krásnom prostredí  lesa, v blízkosti obce Nálepkovo, nie však ďaleko od známych lokalít (46 km od Popradu, 23 km od lyžiarskeho centra Brodok, Mlynky, Dedinky  a Telgárt, 26 km od najvýznamnejšieho lyžiarskeho strediska GUGEL v Slovenskom raji, 25 km od Poráčskej doliny a prírodnej rezervácie Červené skaly), 38 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne a iné zaujímavé krásy Slovenska.
Komplex budov je vybudovaný na celkovej rozlohe 2,88 hektárov. V minulosti boli budovy využívane ako liečebňa a Slatinské kúpele, ich história siaha až do roku 1847.
Na území 2,88 Ha sa nachádzajú štyri viacpodlažné budovy.
Elektrické prípojky sú napojené na blízku trafostanicu, spoločnú čističku odpadových vôd. Ústredné kúrenie bolo riešené na pevné palivo. Komplex domov má vlastný zdroj pitnej vody  priamo z prameňa.
Jednotlivé nehnuteľnosti vyžadujú čiastočnú, alebo úplnú rekonštrukciu, čo poskytuje nové možnosti a príležitosti pre iný účel využitia,  možnosti  pre nových investorov, ktorý vnímajú súčasné trendy využitia stavebných objektov a pozemkov v lese na polosamote napr. vhodné na  vybudovanie rodinného rekreačného sídla, školiace centrum pre vlastnú firmu a verejnosť  s oddychom v prírode, penzión pre ubytovanie turistov a lyžiarov nakoľko 4 km odtiaľ sa nachádza lyžiarsky vlek.
Predmetom predaja sú jednotlivé nehnuteľnosti s nasledovnými  rozlohami  pozemkov podľa pozície danej nehnuteľnosti so zachovaním spoločných prístupových ciest a čističky odpadových vôd.

Zámerom predaja je revitalizovať celé územie a obnoviť nehnuteľnosti určené na predaj a vytvoriť tak príjemnú zónu oddychu a rekreácie.  Ak máte záujem o obhliadku, upresnenie jednotlivých rozlôh objektov, výmeru pozemkov a ceny zavolajte nám na 0907 773 013.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky