Prenájom priestorov v Hurbanove


Hurbanovo
Výmera: 225 m2
Ludovít
Telefón: 0907 773 013
ID: 118

Lokalita: Komárno , Nové Zámky

Druh: Priestory na podnikanie

Mám záujem
Popis:

Prenájom priestorov, na dvore s bohatou zeleňou v Hurbanove o rozlohe 38, 55, 84, 187 alebo 225 m2.

Priestory sú pred ukončením rekonštrukcie, vhodné na rôzny účel využitia. Objekt je zabezpečený elek. alarmom, kamerovým systémom. Parkovanie bez obmedzenia na uzatvorenom pozemku. Technické a stavebné úpravy sú možné pred začiatkom nájomnej zmluvy.

Objekt  má veľkorysú výmeru a je dispozične zaujímavo riešený. Min. úžitková plocha 38 m2 alebo aj jej niekoľko násobku do rozlohy 225 m2.   Objekte je možné bývanie popri aj podnikaní.

Objekt má samostatný plynový kotol s bojlerom na ohrev teplej vody a kúrenie. Zároveň je možnosť využívať krb a užívať si pohodu z otvoreného ohňa. Elektrina 230 a 380 V, vlastná studňa aj verejný vodovod, kanalizácia, internet.
V okolí:
10 km od domu je termálne kúpalisko, kde na vlastnej koži si vychutnáte dotyk vody z geotermálneho prameňa a doprajte si senzačný relax. Geotermálna voda vyviera z hĺbky viac ako 1000 metrov a dosahuje príjemnú teplotu. Svojimi fyzikálnymi vlastnosťami a chemickým zložením veľmi priaznivo pôsobí na ľudský organizmus. Zložením je prírodná, stredne mineralizovaná voda, slabo alkalická, hypotonická so zvýšeným obsahom sodíka, hydrogénuhličitanov, fluoridov a síranov.
Objekt je pred ukončením rekonštrukcie, na fotografiách je vidieť niektoré neukončené stavebné operácie, to však dňom začiatku prenájmu bude v riadnej kvalite.  Do prenájmu ponúkame celý objekt alebo aj len jeho časť.

Presvedčte sa osobne a dohodnite si obhliadku na čísle 0907 773 013, môžete volať aj cez víkend a večer. 

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky