Kancelária 32,5 m2 prenájom v Nitre


Nitra Murgašova
290 EUR
Výmera: 32 m2
Ludovít
Telefón: 0907 773 013
ID: 66

Lokalita: Nitra

Druh: Kancelária

Mám záujem
Popis:

Prenájom kancelárie o rozlohe 32,5 m2 v Nitre na Murgašovej ul.

Objekt kancelárskych priestorov je zárukou dobrého podnikania, sídla firmy, office, klientskeho centra, projekčnej kancelárie, štúdie a iných foriem podnikania a zároveň príjemného prostredia na pracovisku.
Objekt prešiel rekonštrukciou, dvor s parkoviskom, zeleňou a lavičkou aj pre fajčiarov.
Šírka pozemku je 50 m, vjazd autom je o šírke 4 m. Prípade potreby bezproblémový vjazd aj dodávkových vozidiel.

Objekt je prakticky, pri vstupe s recepciou, na ktorej je možnosť uchovávania pošty aj počas neprítomnosti nájomcu a iné správcovské služby.
V budove sídlia malé aj väčšie firmy. Objekt je zateplený, má novú strechu, plynové kúrenie a vodovod. Parkovanie je priamo na dvore vpred aj za objektom. Parkovisko je v cene nájmu (alebo zdarma), na noc sa pozemok uzatvára. Nájomca má vstup do objektu a na parkovisko neobmedzene 24 – hodín.

Kancelárie sú priestranné, svetlé a tiché. Stavba je obdĺžnikového tvaru v strede pozemku.

V objekte sú  drevené plávajúce parkety alebo dlažby svetlých odtieňov, ktoré vytvárajú pocit tepla, útulnosti a pohody. Objekt má samostatný plynový kotol a ústredné kúrenie s automatickou reguláciou. V kanceláriách sú liatinové radiátory s termostatickými hlavicami, ktoré udržiavajú dlho teplo.  Vďaka tejto kombinácii je možná slušná úspora na vykurovaní. Náklady na prevádzku sú uvedené v cene ponuky. K vybaveniu kancelárii patrí
internet, samostatné meranie vody a elektriny, domáci telefón a elektrický vrátnik  na možnú komunikáciu s návštevami pred vstupom do objektu.

Hlavný vstup s recepciou je od Murgašovej ul. Na parkovisko za budovou je samostatný druhý vstup. Druhý vstup je možnosť využívať aj ako služobný vstup alebo na vykladanie materiálu. Z chodieb sa vstupuje do kancelárií. Kanceláriamá zabudovanú kuchynskú linku na prípravu občerstvenia. Vlastnú kúpeľňu a WC v samostatnej miestnosti.

V kanceláriách sú drevené euro – okná so žalúziami. Objekt má pripojenie na elektrickú prípojku 220 V aj na 380 V. Elektrické rozvody sú po rekonštrukcii s elektrickými ističmi. Vodovod je napojený na obecnú - mestskú vodu.

Na dvore sú stromy, kríky a iná okrasná zeleň.
Objekt sa nachádza v dobrej časti mesta Nitry, vo vyhľadávanej a veľmi obľúbenej lokalite mimo hlavnej cesty. Je blízko rýchlostnej cesty R1 s napojením na diaľnicu D1 Bratislava - B.Bystrica,  cca 500 m od výjazdu Nitra - juh. Zároveň je na 10 minút do centra mesta. Na objekte je dobre vidieť nápis www.volnepriestory.sk   Murgašova ulica je oproti benzínovej pumpe za predajňou DKP.

V dostupnej vzdialenosti je obchod s potravinami a pošta. Čerpacia stanica pohonných hmôt je do 100 m. Murgašov ul. je skvelé miesto pre pokojné podnikanie, veľmi vhodné aj pre rodinné firmy.

Objekt je nefajčiarsky a príjemný.
Presvedčte sa osobne a dohodnite si obhliadku na čísle 0907 773 013, môžete volať aj cez víkend a večer.  K uprednostňujete e-mail komunikáciu napíšte nám na:  volnereality.net@gmail.com
Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť ?

Vymaľujeme, upravíme vyčistíme a predáme.

Zavolajte na 0907 773 013

alebo

napíšte na
volnereality.net@gmail.com

Inzeráty zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky