Rodinný dom Bojničky PREDANÉ !


Bojničky Bojničky
1 EUR
Výmera: 134 m2
Ľudovít Kravár
Telefón: 0907 773 013
ID: 16
Aktualizované: 26.03.2021

Lokalita: Hlohovec , Trnava , Sereď

Druh: Rodinný dom

Mám záujem
Popis:

Záruka dobrého bývania, klasický rodinný dom, prešiel rekonštrukciou, dvor, zeleň, lavička.
Šírka pozemku je 12,5 m, vjazd autom je o šírke 2,5 m. Rozloha pozemku: 751 m2.

Rodinný dom  má výmeru 134 m2 a je prakticky.  Susedia sú dobrí, sympatickí a slušní ľudia, ktorí sa medzi sebou poznajú. Nie je zateplený, má novú strechu, zavedený plyn a vodovod. Parkovanie na dvore aj pred domom, z bývalej náraďovne môže byť garáž hneď za domom.
Obytné miestnosti sú priestranné, svetlé a tiché. Stavba domu je tvaru L čo vytvára súkromie na dvore.
V dome sú  podlahy drevené  parkety, dvere, zárubne a nábytok z masívu vytvárajú pocit tepla, útulnosti a pohody. Dom má samostatný plynový kotol aj kotol na pevné palivo s bojlerom na ohrev teplej vody a ústredné kúrenie s termostatom. V izbách sú liatinové radiátory s termostatickými hlavicami, ktoré udržiavajú dlho teplo.  Vďaka tejto kombinácii je možná slušná úspora na vykurovaní. Náklady na plyn sú len 120 € mesačne.
Chodba s veľkými oknami poskytuje dostatok svetla aj miesta na odkladanie vecí a oblečenia.
Z chodby sa vstupuje do veľkej obývacej izby, spálne, kuchyne jedálenským  stolom a ďalšej dennej izby, ktorá je prepojená na samostatný druhý vstup do domu. Možnosť využívať aj ako pracovný vstup zo záhradky.  V kuchyni je linka s plynovým sporákom s elektrickou rúrou a  digestorom. Pri kuchyni je špajza v samostatnej miestnosti.

Detská izba a spálňa sú, svetlé, každá má slušnú rozlohu. V spálni potešia praktické veľké úložné skrine - pôvodné.

V kúpeľni je murovaný sprchový kút, vodovodná batéria, WC, rebríkový radiátor na sušenie odevov. Obklady sú nové.
V dome sú nové plastové okná. Dom má pripojenie na elektrickú prípojku 220 V. aj na 380 V. Elektrické rozvody sú po rekonštrukcii s elektrickými ističmi. Vodovodná prípojka na obecnú vodu aj vlastnú studňu. Kanalizácia domu je zapojená do žumpy – obec nemá kanalizáciu.
Zadná časť domu je podpivničená ( prvá pivnica).
Na dvore je samostatne stajaci objekt druhej kuchyne – alebo miestnosti na spracovanie ovocia, podpivničený ( druhá pivnica) vhodný na uskladnenie zeleniny a vína.

V záhrade je dostatok zelene, stromov aj vinič.

Dom sa nachádza v strede obce Bojničky, vo vyhľadávanej a veľmi obľúbenej lokalite mimo hlavnej cesty, v obci nebývajú neprispôsobiví občania, občianska vybavenosť - materská škola, základná škola s telocvičňou , poskytovanou pre športové aktivity  pre ostatných občanov. Obec žije bohatým spoločenským, kultúrnym  a športovým životom, pre občanov sú organizované spoločné podujatia, fungujú kluby a záujmové akcie, športové aj celoslovenského rozmeru.
Zastávka autobusu je vzdialená 5 minút chôdzou. Do mesta Hlohovec, sa dostanete s autom za 5 minút, do Serede za 15 minút, na rýchlostnú cestu R1 za 14 minút - smer  Bratislava, Trnava alebo Nitra.
Na skok je obchod s potravinami, pošta,  KD, spoločenská záhrada, kostol a ihrisko. Bojničky sú skvelé miesto pre pokojný život, veľmi vhodné aj pre rodiny s deťmi.
 
Nábytok a vybavenie môže ostať v dome podľa dohody v uvedenej cene. Dom je nefajčiarsky príjemný, nežili v ňom žiadne zvieratá.
Presvedčte sa osobne a dohodnite si obhliadku na čísle 0907 773 013, môžete volať aj cez víkend a večer.  
Cena:  
Rozloha domu 134 m2.
Rozloha pozemku: 751 m2.
Mesačné náklady 120 € za plyn, 40 € za elektrinu.


Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO ReklamaChcete predať alebo prenajať nehnuteľnosť ?

Kliknite na náš formulár "Pridať nehnuteľnosť"

Budeme vás kontaktovať,

alebo zavolajte na:

 0907 773 013
E-mail: volnereality.net@gmail.com 


Inzeráty nehnuteľností zverejňujeme na všetkých portáloch: Nehnuteľnosti.sk, TOPreality.sk, Byty.sk a ost.

Podobné ponuky