nehnuteľnosti na predaj, domy a byty na predaj, prenájom kancelárií
prenájom izby, chaty, domu, bytu a ubytovanie

ALT text ALT text
arrowDetail ponuky

Rodinný dom N.Hrádok na predaj, pekný pozemok

Šurany - Nitriansky Hrádok | Šurany | ID:994

Šurany Nitriansky Hrádok rodinný dom a pozemok na predaj

Cena:

cenové ponuky /

Kontakt:

E-mail: reality@volnereality.net
Mobil: +421 907 773 013
volnereality.net@gmail.com

Mám záujem
Mám otázku
Poslať podobné
ponuky

Popis:

Predaj 4. izbového rodinného domu v obci Šurany k.ú. Nitriansky Hrádok.
Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 1344 m2. Dispozícia domu: spálňa, obývačka, detská izba, denná izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, komora, pivnica, garáž, miestnosť na náradie a kosačky. Plastové okná, rolety, ústredné kúrenie, plynový kotol, studňa, vodovod, septik, elektrická prípojka 230/380 V. Na pozemku je možnosť výstavby ďalšej stavby alebo iného vhodného využitia bez obmedzenia bývania a vjazdu k rodinnému domu. Treba vidieť ! Využitie konzultujte s maklérom. Finančné poradenstvo je súčasťou ponuky. 0907 773 013.

Lokalita a okolie :

Mestská časť Nitriansky Hrádok je známa najmä vďaka archeologickému nálezisku Zámeček, ktoré dokladá osídlenie polohy od neolitu až do obdobia príchodu Slovanov. Lokalita, nazývaná aj Slovenská Trója, patrí s rozlohou takmer 15 ha medzi najväčšie archeologické náleziská v strednej Európe. Najznámejším nálezom je vzácna plastika „Hrádockej Venuše – Magna Mater“, ktorá bola vyobrazená na slovenskej dvojkorunovej minci. O archeologickej lokalite vznikla jedna časť dokumentu Pavla Dvořáka, Stopy dávnej minulosti, s názvom Vzostup a pád slovenskej Tróje.
V mestskej časti sa nachádza kostol sv. Martina, pôvodne z 18. storočia. V roku 1967 bola postavená nová veža a v roku 2000 prebehla rozsiahla rekonštrukcia a rozšírenie kostola.
Pri rybníku Mederčina sa nachádza Kaplnka Lurdskej Panny Márie, ktorú dal v roku 1921 postaviť Wittek Károly a manž. Mária rod. Czviková z vďačnosti za uzdravenie.
V máji roku 2015 vznikla pri Kultúrnom zariadení Nitriansky Hrádok mužská spevácka skupina Váraďani. Skupina mala premiéru na podujatí Rybník plný gulášu. Zámerom skupiny je uchovávať ľudové piesne z rôznych oblastí Slovenska.
Dosiaľ majú za sebou niekoľko speváckych vystúpení doma i v okolitých obciach a mestách. V súčasnosti má skupina 9 členov. V skupine hrajú dvaja členovia na harmonike (z toho jeden na heligónke) a jeden na ozembuchu.
V roku 2017 po niekoľkých priateľských stretnutiach a dohode s vedením klubu ŠK Šurany prihlásili do okresnej súťaže dorastenecký tím – ŠK Šurany B. Partia nadšencov (dnes oficiálni hráči ŠK Šurany B) sa rozhodli, že obnovia futbalovú tradíciu v Nitrianskom Hrádku.
• Rybník Mederčina
• Archeopark Nitriansky Hrádok – lokalita Zámeček
• Hrádocká Venuša
• stála výstava fotografií v budove MŠ na ulici Topoľová
• kostol Sv. Martina
• Štrkovisko Nitriansky Hrádok
• Vadaš Štúrovo - Termálne kúpalisko je vzdialené na 50 minút.
• Vadaš v Štúrove je obľúbené a vyhľadávané termálne kúpalisko, ktoré ponúka široký sortiment služieb. Svojou kapacitou nad 10.000 návštevníkov, bazénmi rôznej veľkosti, krytou plavárňou, novými radmi bufetov i možnosťou športovania ponúka ideálne podmienky na oddych milovníkom vody a slnka.

Na kúpalisku nájdete 7 vonkajších a 2 kryté bazény, medzi nimi masážny bazén, vonkajší sedací bazén s celoročnou prevádzkou a jedinečný bazén s umelým vlnobitím na Slovensku, Lagúna s rozlohou 3800 m². Bazény sú zásobované termálnou vodou z hĺbky 130 m a jej výstupná teplota dosiahuje 39 °C.

Štúrovo je mesto rozprestierajúce sa na ľavom brehu Dunaja na slovensko-maďarskej hranici. Štúrovo je najjužnejšie ležiacim mestom na Slovensku a priťahuje návštevníkov svojím zaujímavým prírodným prostredím. Tu sa začína ohyb Dunaja s úchvatným výhľadom na klasicistickú baziliku v Ostrihome. Pri meste sa vlieva Hron do Dunaja ponúkajúc vynikajúce podmienky pre milovníkov dobrodružných výletov.
0907 773 013arrowGaléria