nehnuteľnosti na predaj, domy a byty na predaj, prenájom kancelárií

ALT text
arrowDetail ponuky

Prenájom na Braneckého ul. v Nitre

Braneckého ul. | Nitra | ID:1054

Prenájom bytu v Nitre

Cena:

240 € / mesiac - vrátane energií.

Kontakt:

E-mail: volnaizbask@gmail.com
Mobil: +421 907 773 013

Mám záujem
Mám otázku
Poslať podobné
ponuky

Popis:

Izba na prenájom v Nitre na Braneckého ul. je zariadená s nábytkom 2 x posteľ, skrine , stôl a pod. Izba vybavená s televízorom. Na izbe je umývadlo a chladnička.
V objekte je možnosť internetové pripojenia.
Vybavenie spoločných priestorov: mikrovlná rúra, sporák, kuchynský stôl, stoličky, práčka, sprcha, WC, sušiak na bielizeň, mop, vysávač. Od domovníka je možné si zapožičať žehličku.
Na dvore domu je záhradné sedenie, krb, jazierko, parkovanie možné na uzatvorenom pozemku. Cena nájmu: 200 €/ izba pre jednu osobu, cena 240 € / izba pri nájme dvom osobám.

Orientačné body na ceste k nám :
Z centra mesta smerom na Hypermarket TESCO - pri MC Donalds na kruhovom objazde sa orientujte podľa dopravnej značky – smer sídlisko Klokočina, tento smer Vás navedie na Braneckého ulicu.
Autobusom MHD č. 11 smer Klokočina, vystúpiť na zastávke Braneckého.
Objekt je uzatvorený s murivom, na dvore domu je záhradné sedenie, krb, jazierko, parkovanie možné na uzatvorenom pozemku.
Uprednostnená klientela: pracujúci s trvalým bydliskom mimo predmet nájmu, absolventi VŠ do aj do 10 rokov aj študenti VŠ.

Obhliadku izby je potrebné vykonať vopred. Po obhliadke sa uzatvára písomná nájomná zmluva, ktorej súčasťou je aj Domový poriadok.

V dome býva aj domovník - osoba prvého kontaktu, pre bežné prevádzkovo-technické situácie, ako i iné osobitné požiadavky nájomcov.

arrowGaléria