nehnuteľnosti na predaj, domy a byty na predaj, prenájom kancelárií
prenájom izby, chaty, domu, bytu a ubytovanie

ALT text ALT text
arrowDetail ponuky

Pozemok 7 minút od Ladrover Jaguar Site pri Nitre

Perkovce | Nitra - okolie | ID:1005

Pozemok na predaj Nitra, 7 minút od Ladrover Jaguar Site

Cena:

45 € / m2, alebo cenová ponuka

Kontakt:

E-mail: volnereality.net@gmail.com
Mobil: +421 907 773 013

Mám záujem
Mám otázku
Poslať podobné
ponuky

Popis:

Predaj stavebného pozemku v obci Šurianky , časť Perkovce. Rozloha pozemku: 3360 m2.
Šírka pozemku: cca 50 metrov.
Rozlohu tvoria štyri parcely o rozlohách 861 m2, 734 m2, 819 m2, 946 m2.
Pozemky sú oplotené, dobrým prístupom z hlavnej asfaltovej cesty – smer Nitra.
Na pozemku sú IS: voda, elektrina, plyn.
Pozemok sa pôvodne využíval na bývanie a chov koní.
Nové možnosti využitia sú neobmedzené, napr. obchod, služby, bývanie, chovateľstvo, treba vidieť ! Naozaj vhodná lokalita na všestranné využitie !
Oproti na území je výstavba nových bytov v počte viac ako 130 bytov. Vhodná príležitosť na služby pre nových obyvateľov, alebo výstavbu ďalších bytových domov.
Dopravná dostupnosť: 14 km do mesta Nitra, cez obce Zbehy a Lužianky, alebo cez obec Čakajovce, v trase je priemyselný park Ladrover Jaguar Site 6,7 km do 7 minút.
Šurianky sú obec na západnom Slovensku. Ležia v Nitrianskom samosprávnom kraji, konkrétne v severnej časti okresu Nitra približne 15 km severne od krajského mesta Nitra. Susedia s deviatimi obcami (Hruboňovo, Výčapy-Opatovce, Ľudovítová, Čakajovce, Zbehy, Čab, Nové Sady, Malé Zálužie). Počet obyvateľov je 598 (31. 12. 2014)[4], čo radí Šurianky medzi stredne veľké obce. Prvá písomná zmienka o obci pochádza z roku 1265. Šurianky sú súčasťou OZ MAS Mikroregión Radošinka.
Územie obce Šurianky sa z geologického hľadiska nachádza v Podunajskej panve, konkrétne na Nitrianskej pahorkatine.
Pahorkatina je charakteristická mierne modelovaným reliéfom, vytvoreným prítokmi rieky Nitra (Radošinka, Perkovský potok).[5] Územie Šurianok je charakteristické dolinou, ktorú vymodeloval Perkovský potok, v smere sever – juh. Prevýšenie od najnižšie položeného miesta v obci, ktoré sa nachádza v koryte potoka na hraniciach s obcou Zbehy.
Územím obce Šurianky preteká len Perkovský potok, na územie obce Šurianky priteká od severu. Ďalej je vedený popri poľnohospodárskych pozemkoch a obecných hájoch. Následne, zhruba po 300 metroch vteká do intravilánu obce, preteká jeho centrálnou časťou, južným smerom. Tečie popri súkromných parcelách Hornej a Dolnej Domoviny. Južne od intravilánu Šurianok priberá bezmenný prítok, ktorý pramení v údolí pod vrchom Hložín, v háji nazývanom Starý Majer, preteká západne od intravilánu časti obce Perkovce a na dolnom toku preteká územiami obcí Čakajovce a Zbehy, kde sa v nadmorskej výške približne 140 m n. m. vlieva do potoka Radošinka.
Ďalšie informácie na: 0907 773 013

arrowGaléria