nehnuteľnosti na predaj, domy a byty na predaj, prenájom kancelárií
prenájom izby, chaty, domu, bytu a ubytovanie

ALT text ALT text
arrowDetail ponuky

Moderný 5 izbový dom v Záhorskej Bystrici

Záhorské sady v Záhorskej Bystrici (mestská časť BA). | Bratislava okolie (obce pri Hl.m.) | ID:995

Moderný 5 izbový dom v skutočne výnimočnej lokalite Záhorské sady v Záhorskej Bystrici (mestská časť Bratislava)

Cena:

predaj 550.000 € /
prenájom 3000 EUR za mesiac + energie (cca 300 EUR).

Kontakt:

E-mail: i.javornik@directreal.sk
Mobil: +421 907 257 816

Mám záujem
Mám otázku
Poslať podobné
ponuky

Popis:

Ideálny čas pre výber interiérových materiálov pre budúceho majiteľa.

Moderný 5 izbový dom v skutočne výnimočnej lokalite Záhorské sady v Záhorskej Bystrici (mestská časť Bratislava). Celková úžitková plocha 201 m2 + terasa 26 m2 (je možné ju zväčšiť). Južný slnečný pozemok vo veľkosti 800 m2. Dom je dvojpodlažný s plochou strechou a s garážou pre dve autá.

Je postavený z najkvalitnejšej tehly Heluz, okná sú špičkové hliníkové značky Reynaers. Zateplený je 20 cm. Kúrenie je podlahové a ohrievané plynom. Chladenie je stropné a výmena vzduchu je riešená rekuperáciou.

Na prízemí je vstupná hala so šatníkom, WC s kúpelňou, hosťovská izba, priestranná kuchyňa, obývačka, schodisko, špajza, technická miestnosť a exteriérový sklad (pre bicykle a záhradné vybavenie), dvojgaráž a veľká terasa. Na poschodí sa nachádzajú dve detské izby, veľká kúpelňa (sprcha aj vaňa) s WC. Ďalej je na poschodí rodičovská spálňa s vlastným šatníkom a kúpeľnou s WC.

Dom leží na slnečnom južnom pozemku vo veľkosti 800 m2. Je v uzatvorenej a stráženej lokalite Záhorské sady, v tichom a čistom prostredí priamo pri lese na úpätí Malých Karpát. Poplatok za správu domu je 85 EUR mesačne (SBS, zimná a letná údržba areálu). V areáli su vybudované široké cesty a priestranné chodníky. Živé ploty oddeľujú domy od cesty. Je tu detské ihrisko, multifunkčné ihrisko a exteriérové fitness pri potoku. Do centra Bratislavy je to za 15 minút. Boly Mall je vziadelené 4 km. V blízkosti je všetka občianska vybavenosť, škôlky, základná škola, obchody (BILLA, DELIA), pošta, MHD, reštaurácie,...

Podmienky predaja:

HOLODOM KOMPLET v cene 550.000,- s DPH v stave holodom komplet (kompletná stavba, strechy, fasáda, omietky, sadrokartóny, podlahové kurénie, stropné chladenie, rekuperácia, oplotenie, chodníky, výsadba záhrady s trávnikom a závlahou).


Podmienky prenájmu:

3000 EUR za mesiac + energie (cca 300 EUR). Predpokladáme, že dom bude k dispozícii v 05/2018 kompletne zariadený.


Obytné miestnosti: 5
Celková zastavaná plocha: 176 m2
Celková úžitková plocha: 201 m2
Úžitková plocha prízemia: 131 m2
Úžitková plocha poschodia: 70 m2
Cena projektu domu: 8000 EUR
Cena realizácie domu: 550000 EUR
Výška strechy: 6.72 m
Fotografie exteriér

arrowGaléria