nehnuteľnosti na predaj, domy a byty na predaj, prenájom kancelárií
prenájom izby, chaty, domu, bytu a ubytovanie

ALT text ALT text
arrowInformácie

DIRECT REAL Pražská

Ponuky bytov, rodinných domov na predaj alebo prenájom naberáme s bonusom 200 € vyplatených v deň obhliadky, 20 € po zverejnení inzerátu, 500 € pri predaji, využite túto letnú akciu, cenu vašej nehnutešnosti nastavíme na základe cenových ponúk, predávajte za optimálnne ceny. 

Realitná kancelária Directreal/Pražská ako jedna zo siete realitných kancelárií značky Directreal Vám prináša možnosť zverejnenia vašej ponuky na všetkých realitných portáloch bez toho, aby ste museli svoju ponuku pridávať na každý web. Naša sieť rýchlo a naraz zverejní vašu ponuku na portáloch ako sú: Nehnutelnosti.sk, Reality.sk, TOPreality.sk, Bazar.sk, Bazos.sk, Byty.sk, Directreal.sk, Volnereality.net a iných.

Kúpa, predaj a prenájom bytu, domu, pozemku a iných nehnuteľnosti

Využite služby našej realitnej kancelárie:

Nehnuteľnosti zverejňujeme na www.volnereality.net  ,  na Reality.sk , TOPreality.sk , Nehnutelnosti.sk, Bazár.sk, bazos.sk, AAAdoppyt a oslovujeme ostatné realitné kancelárie podľa regiónov. Nemusíte obchádzať ďaľšie realitné kancelárie, urobíme to za Vás. Hľadajte a ponúknite byt, dom, pozemok a inú nehnuteľnosť s nami !  Napíšte nám na  prazska@directreal.sk   , volať môžete na 0907 773 013, alebo si sami pridajte nehnuteľnosť na tejto stránke v sekcii:   Pridať nehnuteľnosť

Ak prenajímate izbu,  byt, rodinný dom alebo časť domu, môžete pridať vlastnú ponuku na stránke:  www.volnaizba.sk

Vaše otázky a ponuky adresujte na:

e-mail:  reality@volnereality.net    alebo   najom@volnaizba.sk

 

Mobil: 0907 773 013

Inzercia na stránkach je zdarma.

Ponúknite : byty, domy, chalupy, pozemky, priestory a iné komerčné objekty,

alebo investujte s nami do realít ! 

Našim cieľom je poskytnúť klientovi kompletné služby v oblasti sprostredkovania predaj, prenájmu, kúpy. Ponúkame klientom prevod vlastníctva bez ujmy a rizika, profesionalitu, serióznosť, kvalitu poskytovaných služieb, zodpovednosť a nie v poslednom rade úctu k svojmu klientovi.

Ponúkame:

 • prípravu potrebných podkladov a dokumentov (list vlastníctva, katastrálna snímka mapy), vypracovanie fotodokumentácie a popisu nehnuteľnosti na základe osobnej obhliadky našim maklérom.
 • inzerciu na našej webovej stránke 
 • inzerciu v tlači
 • aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych záujemcov o nehnuteľnosť
 • informovanie Vás o priebehu predaja Vašej nehnuteľnosti
 • služby osobného makléra, uskutočňovanie ohliadok, komunikáciu s kupujúcimi a nájdenie vhodného       kupujúceho
 • zorganizovanie bezpečného prevodu finančných prostriedkov a vlastníckych práv k nehnuteľnosti
 • asistenciu pri zabezpečení hypotekárneho úveru a komunikáciu s bankami
 • vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad, rezervačných zmlúv, oznámení o príležitosti uzavrieť kúpnu zmluvu, plných mocí, a iných právnych dokumentov
 • daňové a právne poradenstvo
 • úhradu kolkov a správnych poplatkov
 • protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, odhlásenie (prepis) energií a pod.

Kúpa nehnuteľnosti    
Ak máte záujem o kúpu nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať, uvedte nám svoje požiadavky: lokalitu, druh nehnuteľnosti, veľkosť rozlohy, pri stavbe aj vek stavby, novostavba, pôvodná stavba, po rekonštrukcii, cenu a iné informácie, ktoré by mala splňať vaša nová nehnuteľnosť o ktorú máte záujem.  Alebo nám len zavolajte a poradíme Vám ako získať byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť podľa vašej predstavy. Ponúkneme Vám nehnuteľnosti podľa vašich podmienok. Nemusíte kontaktovať iné realitné kancelárie, oslovíme ich za Vás. Pri kúpe Vám vieme zaručiť diskrétnosť a anonymitu počas celej doby realizácie - až do doby prevodu vlastníctva. Pred  realizáciou kúpy Vám odporúčame pozrieť si ponuky nehnuteľností na našom portáli. Ak nenájdete vyhovujúcu nehnuteľnosť, zavolajte alebo napíšte nám, nezáväzným rozhovorom sa vieme dohodnúť na ďalšom postupe, ako sa spoločne dopracovať k nehnuteľnosti podľa Vašich predstáv. Na základe týchto informácií dokážeme vytriediť ponuky na celom území Slovenska a ponúknuť Vám nehnuteľnosti, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky. Vyžiadame pre Vás doklady  potvrdzujúce vlastníctvo, ťarchy a vecné bremená k nehnuteľnosti, aby ste mali prehľad o stave nehnuteľnosti. Poradíme Vám,  ako úspešne zrealizovať kúpu bez problémov (napr. kedy a ako zaplatiť za nehnuteľnosť, ako a kedy ju prevziať) a nenaletieť špekulantom.
 

Podmienky prenájmu nehnuteľnosti

Pred uzatvorením nájomného vzťahu je potrebné si pozrieť predmet nájmu, teda zvolené nehnuteľnosť, osobne, oboznámiť sa  s predmetom a podmienkami nájomnej zmluvy. Ak máte záujem o obhliadku nehnuteľnosti, dohodnite si  kedy a s kým je možné ju vykonať. Vopred sa informujte o nájomnej zmluve, možnosti parkovania, vjazde motorových vozidiel a  telekomunikačných pripojeniach – internet, telefón. Dôležitý je aj spôsob a termín úhrady ceny nájmu, vyúčtovanie energií, atď.
Dohodnite si  začiatok nájmu. Pred ukončením nájomného vzťahu je dobré si s prenajímateľom  vopred dohodnúť odovzdanie predmetu nájmu,  kľúčov od miestností a pod.
 

Predaj nehnuteľnosti    

Ak máte záujem predať byt, dom, pozemok, uvedte o nehnuteľnosti : lokalitu v ktorej sa nachádza, druh nehnuteľnosti, veľkosť - rozlohu, pri stavbe aj vek stavby, novostavba, pôvodná stavba, po rekonštrukcii, cenu a iné vlastnosti ktoré nehnuteľnosť má.  Ponúkneme Vám záujemcov o kúpu. Nemusíte kontaktovať iné realitné kancelárie, oslovíme ich za Vás. Pri kúpe Vám vieme zaručiť diskrétnosť a anonymitu počas celej doby realizácie - až do doby prevodu vlastníctva. Zabezpečíme Vám ochranu pred zbytočným zviditeľnením. Pred  realizáciou predaja Vám odporúčame zavolať alebo napísať nám, nezáväzným rozhovorom sa vieme dohodnúť na ďalšom postupe, ako sa spoločne dopracovať k úspešnému predaju podľa Vašich predstáv. Na základe týchto informácií dokážeme vytvoriť ponuku , ktorá bude splňať  Vaše požiadavky. Vyžiadame pre Vás doklady  potvrdzujúce vlastníctvo, navrhneme riešenie na ťarchy ( exekúcie) a vecného bremena pokiaľ k nehnuteľnosti sú zapísané. Poradíme Vám,  ako úspešne zrealizovať predaj bez problémov (napr. kedy a ako zaplatiť za nehnuteľnosť, ako a kedy ju odovzdať) a nenaletieť špekulantom. Pri viacerých vlastníkoch, v prípade nejednotnosti s predajom, alebo podmienok predaja navhrhneme postup usporiadania a dosiahnutia dohody so všetkými spoluvlastníkmi.
 

Ako reagovať na ponuku nehnuteľnosti

Ak máte záujem reagovať na ktorúkoľvek ponuku nehnuteľnosti na portáli volnereality.net,  kliknite na ikony - okná : 

Mám záujem

Mám otázku

Poslať podobné ponuky

alebo nám napíšte na uvedenú  e-mailovú adresu,     reality@volnereality.net  alebo zavolajte na uvedený telefonický kontakt 0907 773 013. Pri každej komunikácii uveďte:

 • číslo ID, ktoré vidíte nad obrázkom nehnuteľnosti, o ktorú máte záujem
 • lokalitu – mesto, kde sa nehnuteľnosť nachádza
 • pri prenájme uvedte aj termín, odkedy máte záujem o prenájom nehnuteľnosti